Spy Optic

Окуляри SPY+ Ken Block Grey/prp

275 грн. Без ПДВ: 275 грн.

Окуляри SPY+ Ken Block Grey/prp

Окуляри SPY + Cонцезахисні окуляри Spy Optic захищені 37 патентами дизайну і технологій, прийнятим..
Чохол для окулярів SPY+

199 грн. Без ПДВ: 199 грн.

Чохол для окулярів SPY+

Чехол для окулярів SPY + Всесвітньо відома компанія Spy Optic (SPY) знаходиться на півночі Сан-Ді..
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Spy Optic

Spy Optic була створена групою ентузіастів активних видів спорту та автоспорту. Основні засновники Марк Сімо, Брайан Сімо та Бівер Теодосакіс побачили, що було на ринку окулярів того часу в 1994 році, і хотіли зробити сонцезахисні окуляри кращими. Їх нестримний ентузіазм та винахід сучасних окулярів привернув найкращих спортсменів світу з автоспорту, серфінгу та сноуборду. Спортсмени Spy Optic стали величезною та впливовою частиною родини Spy, а команда, в поєднанні з інноваційним дизайнерським почуттям Джерома Мага, допомогла забезпечити швидке зростання бренду.
Дизайн
Spy + не лише естетично приємний, але й продовжує розширювати технологічні межі в окулярах. Інноваційна запатентована технологія Scoop® Scopy® зробила революцію у спортивних окулярах. Система вентиляції Spy Scoop® не дає запотівати лінзам окуляр, сприяючи потоку повітря між лінзою та обличчям власника. Ця система мала такий успіх; його технологія була інтегрована та застосована до окулярів для сноуборду та мотокросу. Лінзи ефективно усувають понад 99% сліпучих відблисків для точного, безперешкодного зору. У снігозахисному склі Apollo використовуться фірмова лінза проти туману та подряпин, яка пропонує блискучий та максимальний периферійний зір з номінальним профілем. Його унікальна технологія лінз є найдосконалішою на ринку сьогодні.
Spy Optic, Inc. розробляє, виготовляє та продає високоякісні окуляри для молодіжного ринку в секторах активних видів спорту, моди, музики та розваг. Основні продукти
Spy Optic сонцезахисні окуляри та захисні окуляри які орієнтуються на ринок активних видів спорту, включаючи серфінг, скейтбординг, сноуборд, мотоспорт, а також вейкбординг та лижі. Інноваційні фірмові продукти компанії Spy використовують високоякісні матеріали, ручні виробничі процеси та інженерні технології оптичних лінз для передачі високої якості, сучасного стилю та прогресивного дизайну.