Трюкові Самокати

2790 грн. Без ПДВ: 2790 грн.

Самокат Street Surfing BANDIT Reward

Самокат Street Surfing BANDIT RewardПрокачайте свої скіли з оновленим Bandit.Нове покоління трюкових..

1990 грн. Без ПДВ: 1990 грн.

Самокат Street Surfing TORPEDO Poison Fish

Самокат Street Surfing TORPEDO Poison FishМодель Torpedo – це надійний трюковий самокат для фрістайл..
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Трюкові самокати - вид самокатів призначений для виконання трюків на них, катання в скейтпраках та просто по місту. Відрізняються маленькими колесами, та більш міцною рамою, яка має витримувати великі навантаження при виконання трюків. Правила підбору трюкового самоката (скута) такі ж як і при підборі звичайного, але деякі відмінності все ж є.

Розглянемо їх докладніше:

  • Вага транспортного засобу. Більш важким скутом безпечніше виконувати стрибки і складні трюки. Для того щоб набирати велику швидкість краще підійдуть полегшені варіанти.
  • Другий фактор підбору це розмір і ступінь жорсткості коліс. Чим вони менші, тим швидше самокат розвиває швидкість. Варіанти з широкими дисками краще підійдуть для виконання трюків.
  • Далі по списку йде висота рульової стійки. Елементи управління повинні знаходитися на рівні талії. Висока рама небезпечна для виконання трюків, більше шанс отримати травму.
  • Суцільнозварні моделі з правильними колесами, хорошою гальмівною системою і стійкою декою (місце для ніг) обійдуться дорожче, ніж стандартні складні самокати для початківців.

Важливо! Найчастіше дизайн трюкових самокатів не такий яскравий як у стандартних. У них основний акцент зроблено на маневреність, підвищену безпеку і лаконічність. Якщо у самоката багато додаткових «фішок», він, швидше за все, має мало спільного з поняттям «трюкової». В першу чергу зверніть увагу на характеристики, а потім вже дивіться на зовнішній вигляд.

В Just Skateshop Вам допоможуть підібрати самокат під ваші потреби. Великий вибір самокатів та запчастина по низьким цінам.


Популярні товари