Колеса для скейтбординга

-5%

732 грн 770 грн Без ПДВ: 732 грн

Колеса Workers Race 56 mm 102A

Колеса Workers Skateboards 56 mm (комплект 4 колеса) Колеса Workers Skateboards ,&..
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Від коліс і підшипників повністю залежить швидкість, з якою може їхати скейт. Також від них залежить вдале приземлення трюків і просто плавність їзди скейта.

Перш за все треба визначитись з розміром коліс необхідних для катання. Ідеального і стандартного розміру не існує, оскільки кожен підбирає під свої потреби. Найбільш вживані розміри коліс від 48мм до 60мм (розмір та діаметр коліс завжди вимірюється в міліметрах). На колесах з більшим діаметром можна їхати швидше ніж на малих, але разом з тим розігнатись швидко можна і на менших колесах. Менший діаметр коліс підходить для катання в скейтпарках з ідеальним покриттям, більші розміри підійдуть для катання в стріті. Також колеса відрізняються і жорсткістю. Більш жорсткі колеса використовують для трюків, слайдів, грайндів. М’які колеса добре підходять для їзди на різних поверхнях. Не останнє питання у виборі коліс – це якість. Хороші колеса робляться з поуліретану або супер-поліуретану (спеціальна суміш, яка створена спеціально для скейтових коліс). Інші матеріали коліс категорично не рекомендується використовувати, оскільки від таких коліс Ви не отримаєте насолоди від катання, а в деяких випадках це може призвести до травми.

В інтернет магазині Just Skateshop, завдяки великому вибору коліс для скейтбордів від провідних компаній, Ви можете вибрати і купити колеса, які ідеально підходять для ваших потреб.

 

Популярні товари