Колеса для скейтбординга

780 грн. Без ПДВ: 780 грн.

Колеса Blind American Icons Wheel yel 51 мм

Колеса Blind American Icons Wheel yel 51 мм.Ці колеса blind  зроблені з високоякісних мате..

780 грн. Без ПДВ: 780 грн.

Колеса Enjoi Spectrum Pack Wheel 52 mm

Колеса Enjoi Spectrum Pack Wheel 52 mmЦі колеса Enjoi  зроблені з високоякісних матеріалів, для..

770 грн. Без ПДВ: 770 грн.

Колеса Workers Blue 54 mm 102A

Колеса Workers Skateboards 54 mm (комплект 4 колеса)Колеса Workers Skateboards , ..

770 грн. Без ПДВ: 770 грн.

Колеса Workers Race 56 mm 102A

Колеса Workers Skateboards 56 mm (комплект 4 колеса)Колеса Workers Skateboards , ..

780 грн. Без ПДВ: 780 грн.

Колеса Wreck Original Cut Wheels Wht 52 мм

Колеса для скейтборда Wreck Original Cut Wheels Wht 52 мм забезпечують дуже плавну їзду на вулиці аб..
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Отже колеса. Від коліс і підшипників повністю залежить швидкість з якою можна їхати скейт. Від них багато залежить вдале приземлення трюків і просто плавність їзди скейта. 

Перш за все треба визначитись з розміром коліс необхідних для катання. Ідеального і стандартного розміру не існує, оскільки кожен підбирає під свої потреби. Найбільш вживані розміри коліс від 48мм до 60мм (розмір та діаметр коліс завжди вимірюється в міліметрах). На колесах з більшим діаметром можна їхати швидше ніж на малих, але разом з тим розігнатись швидше можна на менших колесах. Менший діаметр коліс підходить для катання в скейтпарках з ідеальним покриттям, більші розміра підійдуть для катання в стріті. І так сам колеса відрізняються і жорсткістю. Більш жорсткі колеса використовують для трюків, слайдів, грайндів. М’які колеса добре підходять для їзди на різних поверхнях. Не останнє питання  у виборі коліс - це якість. Хороші колеса робляться з поуліретану або суперпоуліретану(спеціальна суміш яка створена спеціально для скейтвих коліс). Інші матеріали коліс категорично не рекомендується використовувати, оскільки від таких коліс Ви не отримаєте насолоди від катання, а в деяких випадках це може призвести до травми. 

В Інтернет магазині Just Skateshop  завдяки великому вибору коліс для скейтбордів від провідних компаній, Ви можете вибрати і купити колеса, які ідеально підходять під ваші потребиПопулярні товари