Лонгборд

3995 грн Без ПДВ: 3995 грн

Лонгборд Waves Bambino 26'

Bambino 26 – легкий і компактний міні круізер, створений для того, щоб додати у ваше життя тро..

4850 грн Без ПДВ: 4850 грн

Лонгборд Waves Soul Surfer 37'

Лонгборд Waves Waves Soul Surfer 37 – компактний серф стайл лонгборд, сворений для інтуїтив..

4350 грн Без ПДВ: 4350 грн

Лонгборд Waves Bambino 29'

Лонгборд Waves Bambino 29 – класичний міні круізер з великим можливостями. Легкий, ком..

5280 грн Без ПДВ: 5280 грн

Mindless круізер Octopuke pink-purple 8.75

Mindless круізер Octopuke pink-purple 8.75 Mindless Octopuke – стійкий і міцний круїзер з я..

5130 грн Без ПДВ: 5130 грн

Лонгборд Waves Powder Day '38

Лонгборд Waves Powder Day '38Значення вислову Powder Day – це коли в горах випав свіжий сніг, і ти ц..

1900 грн Без ПДВ: 1900 грн

Лонгборд Fish Octopus 41"

Fish Octopus Лонгборди Fish Skateboards - надійний екстремальний транспорт від перевіреного ..
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Лонгборди часто плутають зі скейтбордами, однак вони мають багато відмінних рис, властивих кожному стилю катання. Різниця від агресивного трюкового катання на класичному скейті полягає у тому, що тут акцент ставиться на швидкість, підвищені ходові якості, відмінне зчеплення. Конструкція складається з подовженої колісної бази, великої кількості форм дошок, більших і м'яких коліс.

Більшість лонгбордів дозволяють розвивати велику швидкість, при цьому не звертаючи уваги на дрібні нерівності асфальту. Високий ступінь амортизації перетворює будь-яке екстремальне катання в безпечне пересування.

Існують різні стилі катання на лонгборді, і в залежності від стилю, варто підбирати модель:

1. Для карвінгу - лонгборд для катання на асфальтовому покритті з невеликим числом трюків і виписування дуг, має довжину близько метра, підвіски 150-180мм, колеса діаметром 60-70мм;

2. Лонгборд круїзер - досить довга дошка, призначена для катання по міських вулицях, забезпечує комфорт, плавне ковзання, є відмінним рішенням для райдерів без досвіду.

3. Лонгборд фрірайд. Повністю протилежний круізерам, призначений для швидкісного катання, виконання трюків, слайдів. Найчастіше має деку симетричної форми і середньої довжини, завдяки чому забезпечується контроль лонгборда при ковзанні. Оснащуються такі дошки жорсткими слайдовими колесами, швидкісними підшипниками, підходять для райдерів просунутого рівня.

4. Лонгборд даунхіл за формою нагадує моделі для фрірайду, але призначається для швидкісної їзди на прямих похилих ділянках. Відрізняються досить короткою декою, довгою і низькою колісною базою, великими жорсткими колесами, оснащеними швидкісними підшипниками ABEC9 або ABEC11. Такі лонгборди підходять для райдерів з відмінною підготовкою, які володіють досвідом, можуть досягати максимальної швидкості.


Популярні товари