Лонгборд

5130 грн. Без ПДВ: 5130 грн.

Лонгборд Waves Powder Day '38

Лонгборд Waves Powder Day '38Значення вислову Powder Day – це коли в горах випав свіжий сніг, і ти ц..

4795 грн. Без ПДВ: 4795 грн.

Лонгборд Waves Soul Surfer '36

Розробка Лонгборду Waves Soul Surfer '36 проходила з думками про серфінг. Як тільки стаєш на нього&n..
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Лонгборди часто плутають зі скейтбордами, однак вони мають багато відмінних рис, властивих кожному стилю катання. Різниця від агресивного трюкового катання на класичному скейті полягає, що тут акцент ставиться на швидкість, підвищені ходові якості, відмінне зчеплення. Конструкція складається з подовженої колісною бази, великої кількості форм дошок, більших і м'яких коліс.

Більшість лонгбордів дозволяють розвивати велику швидкість, при цьому не звертаючи уваги на дрібні деформації асфальту. Високий ступінь амортизації перетворює будь-екстремальне катання в безпечне пересування.

Існують різні стилі катання на лонгборді, і в залежності від стилю, варто підбирати модель:

1. для карвінгу - лонгборд катання на асфальтовому покритті з невеликим числом трюків і виписування дуг, мають довжиною близько метра, підвіски 150-180мм, колеса діаметром 60-70мм;

2. Лонгборди круїзери. Являють собою досить довгу дошку, призначаються для катання по міських вулицях, забезпечують комфорт, плавне ковзання, є відмінним рішенням для райдерів без досвіду.

3. Лонгборди фрірайд. Повністю протилежні Круізерам, призначаються для швидкісного катання, виконання трюків, слайдів. Найчастіше мають деку симетричної форми і середньої довжини, за рахунок чого забезпечується контроль лонгборда при ковзанні. Оснащуються такі дошки жорсткими слайдовими колесами, швидкісними підшипниками, підходять для райдерів просунутого рівня.

4. Лонгборд даунхіл за формою нагадує моделі для фрірайду, але призначається для швидкісної їзди на прямих похилих ділянках. Відрізняються досить короткою декою, довгою і низькою колісною базою, великими жорсткими колесами, оснащеними швидкісними підшипниками ABEC9 або ABEC11. Такі Лонгборди підходять для райдерів з відмінною підготовкою, які володіють досвідом, можуть досягати максимальної швидкості.


Популярні товари