Підвіски для скейта

415 грн. Без ПДВ: 415 грн.

Підвіски Candy 3,25 trucks

Підвіски Candy 3,25 trucks для крузера, чорні...

1490 грн. Без ПДВ: 1490 грн.

Подвески для лонгборда Fish

Підвіски для лонгбордаПідвіски для лонгборда - вигтовлені з міцного, термообробленого сплаву..
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Підвіски - це деталь скейтборда, яка відповідає за повороти і стійкість самого скейта. Також на підвіски кріпляться колеса та підшипники. До вибору підвісок треба підійти  відповідально, оскільки від них буде залежати багато чого. Насамперед підвіски потрібно підбирати під розмір дошки. Вони повинні бути не більші і не менші ширини деки, дозволяється розходження до ±0.2"(дюймів). Якщо ж підвіски будуть виступати за краї деки або навпаки занадто вузькі - це може призвести до незручностей в катанні.

Оскільки в розмірах підвісок не має загальноприйнятих стандартів, тому кожна фірма використовує свої стандарти для визначення розміру підвісок, і для новачка виникає деяка незручність при виборі підвісок. І коли ви знаходитесь просто в магазині, то можна просто прикласти підвіски до деки з необхідною шириною, але зовсім інша ситуація коли ви вибираєте підвіски в онлайн магазині. Тому ми спеціально для Вас взяли усі стандарти підвісок і об'єднали в одну зручну таблицю яку можна подивитись тут.

В нашому скейт шопі ви зможете вибрати підвіски під ваші потреби, підібравши ідеальні підвіски для вашого стилю катання, або просто під дошку.

Популярні товари