Підвіски для скейта

Підвіски - це деталь скейтборда, яка відповідає за повороти і стійкість самого скейта. Також на підвіски кріпляться колеса та підшипники. До вибору підвісок треба підійти  відповідально, оскільки від них буде залежати багато чого. Насамперед підвіски потрібно підбирати під розмір дошки. Вони повинні бути не більші і не менші ширини деки, дозволяється розходження до ±0.2"(дюймів). Якщо ж підвіски будуть виступати за краї деки або навпаки занадто вузькі - це може призвести до незручностей в катанні.

Оскільки в розмірах підвісок не має загальноприйнятих стандартів, тому кожна фірма використовує свої стандарти для визначення розміру підвісок, і для новачка виникає деяка незручність при виборі підвісок. І коли ви знаходитесь просто в магазині, то можна просто прикласти підвіски до деки з необхідною шириною, але зовсім інша ситуація коли ви вибираєте підвіски в онлайн магазині. Тому ми спеціально для Вас взяли усі стандарти підвісок і об'єднали в одну зручну таблицю яку можна подивитись тут.

В нашому скейт шопі ви зможете вибрати підвіски під ваші потреби, підібравши ідеальні підвіски для вашого стилю катання, або просто під дошку.

353 грн. 415 грн. Без ПДВ: 353 грн.

Підвіски Candy 3,25 trucks

Підвіски Candy 3,25 trucks для крузера, чорні...

764 грн. 899 грн. Без ПДВ: 764 грн.

Підвіски REVOL FRIDAY Black 5.5

764 грн. 899 грн. Без ПДВ: 764 грн.

Підвіски REVOL OLD GOLD 5.0

1063 грн. 1250 грн. Без ПДВ: 1063 грн.

Підвіски для скейта ENUFF Decade Pro Satin 139 мм natural/green

Enuff Decade Pro Satin - міцні високоякісні підвіски в стильному виконанні. Розроблено командою En..

1267 грн. 1490 грн. Без ПДВ: 1267 грн.

Подвески для лонгборда Fish

Підвіски для лонгбордаПідвіски для лонгборда - вигтовлені з міцного, термообробленого сплаву..
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Популярні товари