Фінгерборди і BMX

180 грн. Без ПДВ: 180 грн.

Набір фінгерборд + деталі Tech Deck 1031 Apple tree

180 грн. Без ПДВ: 180 грн.

Набір фінгерборд + деталі Tech Deck 1031 Bat

180 грн. Без ПДВ: 180 грн.

Набір фінгерборд + деталі Tech Deck Black Label Logo

180 грн. Без ПДВ: 180 грн.

Набір фінгерборд + деталі Tech Deck Chocolate No Body

450 грн. Без ПДВ: 450 грн.

Фінгер самокат Tailwhip Purple

Фінгер самокат Tailwhip PurpleПрофесійний Фінгер самокат (фінгерскутер) - повністю металевийФінгер с..

450 грн. Без ПДВ: 450 грн.

Фінгер самокат Tailwhip Teal

Фінгер самокат Tailwhip PurpleПрофесійний Фінгер самокат (фінгерскутер) - повністю металевийФін..
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Фінгерборди вперше були створені як домашні іграшки в 1970-х, а пізніше стали новинкою у вигляді брелоків до ключів які продавались у скейт-магазинах. 
У документальному фільмі 1985 року "
Future Primitive" один з спортсменів розважався катаючись на саморобному фінгерборді у здвоєній раковині - це  вважається найбільш ранніми кадрами, доступними для публічного перегляду. Саморобний фінгерборд був зроблений з картону, підвіски з деревяних паличко якими розмішують каву а колеса були запозичені з машинки Hot Wheels

Далі вони були вдосконалені брендом Tech Deck, який масово почав виготовляти мініатюрний скейтборд.

Tech Deck зрозумів, щоб залучити більше клієнтів треба заключати договра з скейтбордними брендами на їх графіку, а не просто малювати свою. І незабаром на фінгербордах з'явилися бренди, а бренд Tech Deck став назвою загальною.

В кінці 1990-х, коли фінгерборди набули все більшого поширення поза спільнотою скейтбордингу. У 1999 році з'явилася мода колекціонування фінгербордів Tech Deck треба було зібрати один з кожного дизайну. Таким чином, Tech Deck та його дистриб'ютори Spin Master Toys раптом знайшли великий ринок. 

На сьогоднішній день фінгербординг - дуже популярний у всьому світі. В основному їм захоплюється молодь, хоча і старше покоління не оминає його стороною. Для багатьох фінгерборд - це більше, ніж просто хобі. Для багатьох - це, як мінімум, вид спорту.  В даний момент на Фінгерах TechDeck красується більше 4000 різних графік від таких компаній як World Industries, Blind, A-Team, Birdhouse, Zero, Element, Alien Workshop, Maple, Zoo York, Foundation та інших. Компанія пройшла довгий шлях до нинішніх днів, коли продано вже більше 50 мільйонів фінгербордів Tech Deck по всьому світу. І інтерес до фінгерборду тільки підвищується.

Фінгерборд - це точная копія справжнього скейтборда в найменших дрібницях. На фінгербордах як і на скейтборді можна робити круті трюки, тільки не ногами, а пальцами. Те що потрібно на нудних парах, уроках або просто коли не знаєш чим зайнятись :)
Популярні товари