Rip Curl

Немає жодного товару даного виробника.


Rip Curl

Rip Curl - австралійська компанія дизайнер, виробник та роздрібний продавець спортивного одягу (також відомий як одяг для серферів) та супутніх товарів, а також головний спортивний спонсор. Rip Curl став однією з найбільших серфінгових компаній в Австралії, Європі, Південній Америці, Північній Америці та Південній Африці. В усьому світі Rip Curl вважається успішним членом "Великої трійки", серфінгової галузі поряд з Quiksilver and Billabong.

Rip Curl досі належить засновникам. Станом на грудень 2013 року Майкл Далі є головним виконавчим директором (CEO) групи Rip Curl.

Компанія була заснована в 1969 році Дугом Уорбріком та Брайаном Зінгером в Торкі, штат Вікторія, Австралія, і спочатку виготовляла дошки для серфінгу. У 1970 році вони вирішили розпочати виробництво гідрокостюмів, зробивши акцент на перетворенні технології дайвінгу у гідрокостюм, придатний для серфінгу. Алан Грін (співзасновник Quiksliver) був співробітником Rip Curl в 1969 році і розробив перші бордові шорти Quiksilver на заводі Rip Curl у квітні 1970 року.