Ролики Zelart METROPOLIS чорний-синій (44р.)

  • 798 грн

    1100 грн
  • Є в наявності
  • Без ПДВ: 798 грн
  • Код товару: 2736-01

Роликові ковзани Zelart Z-905 Metropolis для активного відпочинку

Чи вважаєте, що ваших навичок достатньо для швидкісного заїзду на роликах нарівні з професіоналами? Тоді вам знадобиться відповідне спорядження, наприклад, роликові ковзани Zelart Z-905

Роликові ковзани - призначені для одного з найпоширеніших видів активного відпочинку, який, поряд з розважальною складовою, дозволяє зміцнити здоров'я, розвинути почуття рівноваги і поліпшити загальний фізичний стан.

Міцні і надійні, вони дозволяють кататися на твердих рівних поверхнях, розвиваючи при цьому досить пристойну швидкість. Хоча вони більшою мірою призначені для просунутих ролерів, проте новачки, які набралися достатньо досвіду і впевнені в своїх силах, теж можуть кататися на цих роликах.

Черевики роликів виготовлені з високоякісного полівінілхлориду, комбінованого з сітчастим матеріалом, що забезпечує їх міцність і в той же час дозволяє нозі спортсмена «дихати».

Оболонка і манжета, що підтримує гомілковостопний суглоб, виготовлені з щільного пружного поліпропілену. Бакля, шнурівка і п'ятковий ремінь надійно фіксують черевик на нозі, роблячи катання комфортним і безпечним. До підошві прикріплена алюмінієва рамка з чотирма розташованими в ряд колесами, які виготовлені зі стійкого до стирання поліуретану.

Один черевик оснащений п'ятковим гальмом, що дозволяє спортсменові контролювати швидкість або зупинитися в екстреному випадку.

 

Переваги роликів 905:

  • Виготовлені з високоякісних матеріалів, які гарантують їм тривалу експлуатацію.
  • Можуть використовуватися як досвідченими роллерами, так і досить просунутими новачками.
  • Підходять і для неспішних прогулянок по парку, і для швидкісних заїздів на трасі роллердрома.

Матеріал: поліестер (PL), полівінілхлорид (PVC), поліуретан (PU), алюміній.

Загальні
Жорсткість коліс 82A
Колір Чорний
Країна виробник Китай
Матеріал поліестер (PL), полівінілхлорид (PVC), поліуретан (PU), алюміній
Розмір 44
Стать Чоловічі

Рекомендовані товари

Популярні товари