Велосипеди BMX

-15%

6119 грн 7199 грн Без ПДВ: 6119 грн

Велосипед BMX DIAMONDBACK VIPER 20/11 R (blue-синій)

DIAMONDBACK BMX VIPER 20/11 R (blue) – створений для підлітків, які хочуть отримати від велоси..
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

BMX – вид велосипедів, що був вперше згаданий у 60-х роках ХХ-сторіччя в Нідерландах, коли було опубліковано фото дітей, які влаштували перегони на своїх маленьких велосипедах, але надалі вся його історія пов'язана з США. Спочатку розроблявся як імітація мотоциклу для мотокросу для участі у перегонах на земельних трасах, але згодом набув значення насамперед як знаряддя для виконання трюків, не втрачаючи попереднього.

В даному розділі Ви знайдете BMX різних світових виробників, які зроблені з високоякісних матеріалів.

Велосипед BMX характеризується маленькими розмірами коліс, маленькою, але дуже міцною рамою, широким кермом, відносно невеликою вагою та хорошим легким керуванням й маневреністю.

За 50 років розвитку ВМХ сформувалося 6 самостійних видів і одного, який об'єднує 5 з них разом. Розділення на стилі формувались опираючись на технічну базу велосипедів, стиль катання (насамперед, набір трюків), додатково використовуване знаряддя та навколишнє середовище: Стріт, Парк, Верт, Дьорт, Флетленд, Крос, Фрістайл (англ. Street, Park, Vert, Dirt, Flatland, Cross, Freestyle відповідно). Людей, що катаються на BMX називають райдерами.


Популярні товари