Складні Велосипеди

10470 грн. Без ПДВ: 10470 грн.

Велосипед ROMET 20 Wigry 2 сірий 13XS

Велосипед ROMET 20 Wigry 2 сірий 13XSROMET WIGRY 2 – практичний складаний велосипед, який ідеал..
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Складні велосипеди - велосипеди з рамою, що складається. Така конструкція велосипеда дозволяє полегшити його зберігання і транспортування.

У багатьох складних велосипедів рама складається навпіл. Вони загалом схожі на звичайні велосипеди з відкритою рамою

Існують велосипеди з оригінальною конструкцією рами (вона може складатися з 3-4 елементів), також в них можуть складатися кермо і педалі. Такі складні велосипеди відрізняються малою вагою, малим діаметром колеса і вимагають менше місця для зберігання - деякі моделі здатні поміститися навіть в рюкзаку. Їх зручно транспортувати в авто, громадському транспорті, ліфті.

Багато системи громадського транспорту забороняють або обмежують використання велосипедів, але дозволяють більшість складних велосипедів. Наприклад, транспорт Лондона дозволяє складні велосипеди, вони можуть бути провезені в будь-якому транспорті, в тому числі в автобусах і лондонському метро. Звичайні велосипеди можуть перебувати в поїздах тільки не в піковий час, і тільки на лінії, не має ескалаторів. Деякі транспортні оператори дозволяють складні велосипеди, тільки якщо у них є замок. Правила авіакомпаній часто дозволяють складні велосипеди як звичайний багаж, без додаткової оплати.


Популярні товари