Колеса Spitfire Formula Four Conical Full 52mm 101А

  • 1250 грн

  • Є в наявності
  • Без ПДВ: 1250 грн
  • Код товару: 2012-01

Колеса Spitfire Formula Four Conical Full 52mm 101А

Колеса Conical Full мають ширшу поверхню для їзди та розріз, що забезпечує не тільки неперевершений контроль, але й тривалу швидкість усюди!

 

Spitfire Formula Four Performance Urethane служить довше, витримує більше навантажень і працює краще, ніж усі інші колеса. Formula Four Urethane була розроблена для поєднання всіх бажаних властивостей які необхідні від коліс для скейтборда - якість , швидкість і двоговічність. Завдяки поєднанню цих властивосей Spitfire створили справді чудові колеса.

Formula Four Performance Urethane не схожі на інші колеса. Колеса Formula Four зберігають свої початкові форми та розміри довше, ніж будь-яке інше колесо. Фірма Spitfire була офіційно названа кращою в своїй сфері і має багато вірних шанувальників своєї продукції. Принципи Spitfire - це якісні матеріали та технології, які постійно вдосконалюються.

Швидкість і якість - головне, чим повинні володіти колеса для скейтбордингу. Spitfire, безумовно, робить найшвидші і довговічні комплекти, які прослужать не один сезон, до того ж вся їхня продукція виробляється тільки на території США. Стираються колеса рівномірно, не стаючи квадратними від lip, blunt і power slide`ов. Метод виготовлення, який не псує форму коліс і видовищність трюків, так що вони з легкістю витримають будь-які вуличні навантаження і перешкоди!

Характеристки:

  • Розмір - 52 мм
  • Жорсткість - 101А
  • Комплект - 4 колеса

Розмір коліс 52 мм
Загальні
Жорсткість коліс 101A
Колір Білий
Країна реєстрації бренду США

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Популярні товари