Дитячі Велосипеди

-15%

8200 грн 9648 грн Без ПДВ: 8200 грн

Велосипед ROMET Jolene 24 малиново-білий

Велосипед ROMET Jolene 24 Польський велобренд не зраджує своїм традиціям та продовжує випускати д..
-12%

9989 грн 11399 грн Без ПДВ: 9989 грн

Велосипед Marin 21 Hidden Canyon 20 T Blue 12A

Велосипед Marin 21 Hidden Canyon 20 T Blue 12A Hidden Canyon створено для того, щоб допомогти діт..
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Дитячий велосипед - це не просто яскрава красива іграшка, яка принесе масу задоволення вашому чаду. Це корисна річ, яка при неправильному виборі може стати дуже небезпечною. Щоб купити дитячий велосипед для хлопчика чи для дівчинки, потрібно підійти до цього питання комплексно і відповідально, адже вибір яскравого або дорогого засобу пересування - не означає правильний вибір.

Говорячи про велосипеди для самих маленьких, почати варто було б з триколісного. Такий велосипед призначений, в основному, для малюків від одного до трьох років. Сидіння велосипеда повинно бути широким, зручним.

Далі дітям 3-6 років потрібно пересідати на чотириколісні велосипеди - це звичайні велосипеди з допоміжної парою маленьких страхувальних коліс ззаду, які не дадуть юному велосипедисту перекинутися на бік. Згодом, коли дитина навчиться впевнено їздити на двох колесах, страхувальні коліщатка можна зняти.

Велосипеди з двома колесами мають безліч модифікацій. Перш за все, це ручні або ножні гальма. Якщо ви купуєте двоколісний велосипед малюкові, то потрібно вибирати той, в якому передбачено ножні гальма, оскільки ним простіше керувати, як фізично, так і на інтуїтивному рівні, особливо в стресових ситуаціях.

Також велосипеди відрізняються висотою рами. Так, наприклад, велосипед для хлопчиків має більш високу раму. При покупці велосипеда зверніть увагу на його педалі. Вони бувають пластмасові, гумові і металеві. Металеві педалі - найнадійніші.


Популярні товари